logo_uks

Uczniowski Klub Sportowy „WODNIACY GARCZYN”

zaprasza na kurs przygotowujący do egzaminu na stopień

żeglarza jachtowego

                                termin  21.07.2018 – 28.07.2018

6

Program kursu zawiera 60 godzin zajęć praktycznych i 20 godzin teorii. Szkolenie  jest prowadzone w opracowanym przez nas i wielokrotnie sprawdzonym systemie nauki skutecznego żeglowania. Jeśli weźmiesz udział we wszystkich zajęciach, to umożliwimy Ci zdobycie stosownej wiedzy i umiejętności do prowadzenia żaglowych jachtów śródlądowych oraz gwarantujemy, że zdasz egzamin na stopień żeglarza jachtowegoKursy prowadzimy w Powiatowym Centrum Młodzieży na jeziorze Garczyn, otoczonym pięknymi lasami i kaszubskimi krajobrazami, więc w chwilach wolnych można wypocząć na łonie natury ciesząc się słońcem i wodą.

Wszystkie zajęcia prowadzą instruktorzy żeglarstwa PZŻ. Ostatniego dnia każdego kursu odbywa się organizowany przez nas egzamin państwowy na stopień żeglarza jachtowego. 

UPRAWNIENIA

Patent Żeglarza Jachtowego to podstawowy stopień żeglarski który mogą zdobyć wszyscy, którzy ukończyli 14 lat. Patent uprawnia do prowadzenia jachtów żaglowych bez ograniczeń wielkości po wodach śródlądowych oraz prowadzenia po wewnętrznych wodach morskich (np Zatoka Pucka, Zalew Szczeciński) jachtów do 12 m długości w porze dziennej. Do uzyskania stopnia Żeglarza Jachtowego wymagane jest ukończone 14 lat oraz zdanie egzaminu.

TERMIN

Kurs stacjonarny: od 21.07.2018 do 28.07.2018, zajęcia codziennie od 10.00 do 18.00

Planowany egzamin 29.07.2018

CENA

Koszt kursu to tylko 790zł! 

Dla członków naszego klubu oczywiście przewidujemy zniżki.

Cena obejmuje: realizację programu zajęć praktycznych i teoretycznych zgodnie z wymaganiami egzaminacyjnymi Ministerstwa Sportu, w tym 60 godzin zajęć praktycznych i 20 godzin zajęć teoretycznych.

Cena nie zawiera: opłaty egzaminacyjnej, która wynosi  250zł lub 125zł dla dzieci i młodzieży uczącej się.

KONTAKT I ZAPISY

Zgłoszenia i ewentualne pytania prosimy kierować na adres wodniacygarczyn@gmail.com lub pod numer telefonu 601598811.

Kurs Żeglarski 2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *