wodniak

Organizatorem zimowiska jest UKS Wodniacy Garczyn. Zimowisko przeznaczone jest dla dzieci w wieku 10 – 16 lat i odbywa się w Powiatowym Centrum Młodzieży w Garczynie, w terminie 18 – 25.01.2014.

Kontakt i zapisy pod numerem telefonu 601 598 811 lub pod adresem wodniacygarczyn@gmail.com

W programie imprezy przewidujemy organizację gier, zabaw oraz zajęć terenowych rozwijających umiejętność współpracy w grupie, ale przede wszystkim poprawiających sprawność fizyczną i wytrzymałość uczestników. W ramach zimowiska przeprowadzane będą również zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, ratownictwa na zamarzniętych akwenach (jeżeli pozwolą na to warunki pogodowe) oraz umiejętności przetrwania w terenie w warunkach zimowych (odzież, odzież prowizoryczna, schronienia, przewidywanie pogody, pakiet przetrwania, zalecane wyposażenie na wycieczki zimowe itp.).

Cena wynosi 950zł i obejmuje wyżywienie, pobyt, opiekę wychowawców, zajęcia z instruktorami, ubezpieczenie NNW i pamiątki dla uczestników. 

UWAGA! Członkowie UKS Wodniacy Garczyn mogą wziąć udział w zimowisku w promocyjnej cenie 790zł!!!

Opiekunami dzieci będą osoby będące instruktorami rekreacji ruchowej o specjalności survival, będące jednocześnie czynnymi ratownikami i instruktorami ratownictwa przedmedycznego i wodnego. Wszyscy opiekunowie posiadają uprawnienia do pracy z osobami nieletnimi i mają w tym zakresie wieloletnie doświadczenie. Opiekunowie są ubezpieczeni w zakresie OC.

Organizator zapewnia ubezpieczenie uczestników w zakresie NNW. 

Kontakt i zapisy pod numerem telefonu 601 598 811 lub pod adresem wodniacygarczyn@gmail.com

zima111

 

 

Zapraszamy na Zimową Szkołę Wojowników!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *