Spotkania z wybitymi żeglarzami, prezentacje i pokazy filmów, żeglowanie na symulatorze, a na deser Pomorska Gala Żeglarska. Zapraszamy do Wejherowa na Święto Żeglarstwa!

Święto Żeglarstwa jest coroczną imprezą organizowaną przez Pomorski Okręgowy Związek Żeglarski. Święto jest okazją do nagrodzenia najlepszych żeglarzy, działaczy oraz organizatorów imprez żeglarskich na Pomorzu, a także okazją dla pasjonatów żeglarstwa do spotkania się w jednym miejscu. W tym roku impreza odbędzie się 18 stycznia w  godz. 10.00- 20.00 w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie. Organizatorzy zapewinają całodniowe atrakcje przeznaczone zarówno dla najmłodszych, jak i tych trochę starszych fanów kiwania na falach. W planie Święta Żeglarstwa znajdują się min. spotkania z żeglarzami, wystawt, żeglowanie na symulatorze, a także projekcje filmów poświęcone historii pomorskiego żeglarstwa. 

Finałem dnia będzie Pomorska Gala Żeglarska, podczas której zostaną wręczone "Kryształowe Żagle", czyli nagrody POZŻ za największe osiagnięcia żeglarskie w minionym roku w województwie pomorskim. Przypominamy, że w roku ubiegłym, nagrodę Kryształowego Żagla otrzymała członkini naszego Klubu Natalia Majewska. 

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

swieto_zeglarstwa_w_pomorskim_170207

Święto Żeglarstwa w Wejherowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *