W dniach 21 i 22 czerwca 2014 roku w Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu na Złotej Górze odbyły się Regaty o Puchar Burmistrza Kartuz w klasie Optymist. W tym roku było to wielkie święto także dla członków Klubu UKS Wodniacy Garczyn, ponieważ po raz pierwszy w tych regatach wystąpili przedstawiciele sekcji sportowej naszego Klubu.

Po dwóch dniach zmagań we wspaniałych warunkach atmosferycznych (słońce i wiatr o sile do 4B), nasi młodsi koledzy zajęli zadowalające miejsca w swoich pierwszych zawodach. Najlepszy okazał się Maksymilian Smoter, który w swojej grupie zajął 14. miejsce. Pozostali zawodnicy zajęli kolejno: 16. miejsce – Julian Rużyła, 17. miejsce – Paweł Steinka, 25. miejsce – Robert Litwiński.

W całych regatach udział wzięło łącznie 63 zawodników, startujących w klasie Vaurien i klasie Optymist, która była podzielona na grupę UKS i grupę B. Nasi zawodnicy mieli okazję ścigać się z przedstawicielami klubów: UKS Lamelka Kartuzy, UKS Stężyca, UKS Florek Sierakowice, UKS Wiking oraz OPTI CWM Gdynia.

Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywnyTu podaj tekst alternatywnyTu podaj tekst alternatywny

Regaty o Puchar Burmistrza Kartuz w klasie Optymist

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *