Jesteśmy po chrzcie Oriona – witamy EWKĘ w naszej flocie!

Serdeczne podziękowania dla Pana Stanisława i Pana Bosmana oraz wszystkich, którzy pracowali przy nowym jachcie.

 

Chrzest Oriona

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *