Uczniowski Klub Sportowy "Wodniacy Garczyn" planuje wystawić załogę w przyszłorocznej edycji Baltic Tall Ships Regatta, która odbędzie się w dniach 5-15.06.2015. Już teraz prosimy wszystkich zainteresowanych o śledzenie wszystkich informacji na ten temat na naszej stronie i profilu na Facebooku. 

2015-Baltic-Regatta-new-logo

Całość przedsięwzięcia potrwa jednak dłużej, ponieważ trzeba najpierw dopłynąć do Kłajpedy (port startu) a następnie wrócić ze Szczecina (port meta). W związku z tym cały rejs trwać będzie najprawdopodobniej od 2.06.2015 do 20.06.2015. Wstępnie planujemy imprezę podzielić na dwa etapy:

I 2.06. – 11.06.   etap imprezowo-regatowy

II 11.06 – 20.06.   etap imprezowo-powrotny

Klub dokonał już także wstępnej rezerwacji jachtu – będzie to Opal należący do zaprzyjaźnionego Jacht Klubu Marynarki Wojennej Kotwica – Komandor II. Więcej informacji o jachcie TUTAJ. Jacht przeznaczony jest dla 9-cio osobowej załogi, w związku z czym poza miejscem dla kapitana będziemy mieli do obsadzenia 4 dwuosobowe wachty. Tworzy to łącznie miejsce dla 16 osób z Klubu do przeżycia niezapomnianej przygodyna pierwszych morskich regatach w barwach UKS Wodniacy Garczyn!

komandor_opis2

Baltic Tall Ships Regatta to jednak nie tylko regaty, ale także okazja do poznania żeglarzy z całego świata, obejrzenia ich jednostek oraz wzięcia udziału w masie imprez towarzyszących w portach goszczących całą inicjatywę. Więcej informacji na temat samych regat znajdziecie TUTAJ

UWAGA! POWYŻSZA INFORMACJA TO DOPIERO ZAPOWIEDŹ CAŁEGO WYDARZENIA. PROSIMY ŻEBYŚCIE CIERPLIWIE POCZEKALI AŻ DOGRAMY WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY. NIE PODAJEMY RÓWNIEŻ CENY CAŁEJ AKCJI, PONIEWAŻ JESTEŚMY W TRAKCIE NEGOCJACJI. JAK TYLKO BĘDZIEMY WIEDZIELI WIĘCEJ TO NA PEWNO PODZIELIMY SIĘ INFORMACJĄ. 🙂

Baltic Tall Ships Regatta 2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *