Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, więc najwyższy czas zaplanować swój wolny czas i zadbać  o to, żeby spędzić go jak najlepiej. A jaki może być lepszy sposób na świetną zabawę niż żagle, woda i las?

W związku z powyższym UKS Wodniacy Garczyn pragną zaoferować dwie różne formy aktywnego wypoczynku organizowanego w Powiatowym Centrum Młodzieży w Garczynie. W tym roku dzieci będą miały możliwość wzięcia udziału w półkoloniach i koloniach. Poniżej przedstawiamy skrócony opis naszej oferty, natomiast szczegóły znajdą Państwo w dołączonych plikach.

Kolonie

PÓŁKOLONIE ŻEGLARSKIE 

Klub „Wodniacy Garczyn” serdecznie zaprasza na zajęcia żeglarskie, organizowane w formie półkolonii w Garczynie, w terminie 30.06.2014 – 11.07.2014, w godz.10.00- 14.00. 

Zajęcia nie odbywają się w weekend. 

 Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 8 – 14 lat.

 W programie samodzielne żeglowanie na OPTIMISTACH i CADETACH, kąpielisko i gry sportowe. Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę, posiadającą uprawnienia wychowawców i instruktorów żeglarstwa.

Cena za osobę: 225zł

SZCZEGÓŁY I ZGŁOSZENIA…

KOLONIE ŻEGLARSKIE

Klub „Wodniacy Garczyn” serdecznie zaprasza na kolonie wodniackie, organizowane
w ośrodku Hotel Garczyn w dniach 15.08-25.08.2014. 

 Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 9 – 15 lat.

 W programie tak samo jak w ubiegłym roku zajęcia na kajakach, żaglówkach, na kąpielisku i w lesie. Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę, posiadającą uprawnienia wychowawców i instruktorów żeglarstwa, kajakarstwa i surviwalu.

Cena za osobę: 1180zł

Cena dla członków Klubu: 1080zł

SZCZEGÓŁY I ZGŁOSZENIA…

 

Akcja LATO 2014

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *